Zwolnij miejsce na mecz z ROWem!

Kierujemy gorącą prośbę do Karnetowiczów, którzy z różnych względów nie mogą być na meczu z ROW Rybnik.

Karnetowiczów, którzy z różnych względów nie będą mogli pojawić się w sobotę na Cichej, zachęcamy do zwalniania swoich miejsc. Dzięki temu inni kibice będą mogli je zająć i z trybun dopingować „Niebieskich”. Brak informacji sprawi, że miejsce się „zmarnuje”. Zgłoszenia nieobecności prosimy kierować na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl podając imię, nazwisko i PESEL (lub numer karty kibica) osoby zwalniającej miejsce. Karnetowicze, którzy zwolnią swoje miejsca, otrzymają darmowy dostęp do transmisji z meczu. Miejsca na stadionie można zwalniać do piątku, do godz. 20:00.

Możliwe jest również wskazanie osoby, która otrzyma możliwość zakupu biletu na zwolnione miejsce, co jest standardową procedurą w klubach zachodniej Europy. Jak to zrobić?

  1. Posiadacz karnetu, chętny do odstąpienia swojego miejsca, wysyła maila na adres wojciech.malicki@ruchchorzow.com.pl, z wyznaczeniem osoby, która otrzyma możliwość zakupu wejściówki podając jej imię, nazwisko numer PESEL (w przypadku osoby z zagranicy numer dokumentu tożsamości).
  2. Osoba wskazana w mailu powinna stawić się do dnia przed meczem (piątek) w Strefie Kibica w celu zakupu biletu, podając imię i nazwisko Karnetowicza, który odstąpił miejsce.
  3. Zakupiony bilet obowiązuje na sektor, na jaki Karnetowicz ma wykupiony abonament.

Dziękujemy i przypominamy, że cały czas można dołączać do grona Karnetowiczów – sprzedaż abonamentów jest wciąż dostępna. Cennik biletów i karnetów znajdziecie TUTAJ.


ruchchorzow.com.pl