Życie na Niebiesko blogiem roku? – dlaczego warto zagłosować

Od jakiegoś czasu nasza blogo-strona informuje, że wystartowała w konkursie prowadzonym przez portal Onet na blog roku w kategorii „pasje i twórczość”. Dlaczego warto na nas zagłosować? 

Blogów jest sporo, stron jeszcze więcej. Stron o klubach też jest mnóstwo, jednak nasza blogo-strona ma być wyróżniona? Dlaczego? W końcu nie walczymy o prawa zwierząt, czy o zwalczanie głodu…jednak jest w nas coś, co może spowoduje, że zagłosujesz właśnie na nas?

Przede wszystkim nie jesteśmy typową stroną, czy to kibicowską czy też typowo piszącą tylko i wyłącznie o oczywistościach które można znaleźć na oficjalnej stronie. Staramy się pisać przede wszystkim z pasją. Dodatkowo, oprócz jednej tematyki, tej naczelnej, jaką jest tutaj bez dwóch zdań klub Ruch Chorzów, piszemy również o Widzewie Łódź, prowadząc „Meldunek z Łodzi”, czyli łączymy wieści z obu zaprzyjaźnionych klubów i umieszczamy je na jednej stronie.

Kolejna sprawa która nas wyróżnia to prowadzenie relacji live…hmm…ktoś by pomyślał, że przecież każda taka strona je prowadzi, jednak u nas są te relacje pisane po śląsku, dla ślązaków, którzy mają dosyć monotonii i standardowych relacji.

Ponadto, od startu ligi regularnie będą pojawiać się wywiady, ale też nie takie standardowe…lecz będą to wywiady pisane w formie felietonów i nie koniecznie o piłce nożnej.

Zatem podsumowując…piszę tutaj o tym, że warto na nas zagłosować a konkurs dotyczy blogów z 2014 roku… blogo-strona potrzebuje promocji…nie chcemy stać w miejscu a takie wyróżnienie może dać nam wielkie pole do popisu przed czytelnikami. Oprócz tego, nie tylko my mamy z tego profity, lecz i fundacja „Dzieci Niczyje”, na którą to rzecz zbierane są pieniądze z Waszych smsów.

Jak oddać głos: Wystarczy wysłać smsa o treści: K11184 i wysłać go na numer: 7122.

Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy i postaramy się Was – drodzy czytelnicy nie zawieść. Jeśli jednak uważasz, że na głos nie zasługujemy, to może i tak warto oddać go na inny blog i chociaż wesprzeć fundację 🙂


źródło: własne

 

One thought on “Życie na Niebiesko blogiem roku? – dlaczego warto zagłosować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.